Loading...
Bestseller
Trojfarebný kokos 90 g
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
90 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Trojfarebný kokos obsahuje tri sáčky s rôznymi farbami a predáva sa výhradne ako celá sada. Vhodný na zdobenie tort, zákuskov, perníkov a ďalších dezertov.


 


Hmotnosť

Balenie obsahuje: 90 g

Zloženie produktu

kokos jemne strúhaný, demineralizovaná voda, hydroxid draselný, maltodextrín, vodný extrakt zo svetlice farbiarskej, polysorbát 80, propylénglykol, farbivo: košenila, meďnaté komplexy chlorofylu

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2761 kJ
Energetická hodnota kcal 659,7 kcal
Tuk 64,5 g
    - z toho nasýtených 57,2 g
Sacharidy 23,7 g
    - z toho cukry 7,4 g
Bielkoviny 6,9 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Česká republika

Ďalšie informácie

Farba žltá / ružová / zelená
Výrobná spoločnosť
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametre

Kategória: Farebne chlpatý kokos
Dekorácie na torty ozdoby a posypy
Ozdoby na torty
Výrobca Kovandovi
EAN 8594037361101
Kód produktu 361101

Recenzia

100 %
Super
100 %
Kokos v praktických balíčkoch – ideálny na zdobenie
Spokojnosť
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Bestseller
Griliaš – kúsky opečených orechov a cukru, 80 g

Griliaš – kúsky opečených orechov a cukru, 80 g

Griliáš v podobe kúskov opečených orechov a cukru s jemnou karamelovou chuťou a vôňou – 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie hviezdičky 30 g

Cukrové zdobenie „hviezdičky“ je ideálne na dekoráciu perníkov, tort, pohárov a cukroviniek. Neobsahu

2,40 €
8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekorácie kávové zrná horká čokoláda 80g

Kávové zrná v horkej čokoláde na ozdobu cukrárenských výrobkov.

4,20 €
5.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoflôčky na zdobenie a do pečiva, 80 g

Čokoflaky na zdobenie pečiva, vhodné dovnútra aj navrchu.

1,90 €
2.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks